Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Skład osobowy Rady Miejskiej w Głogówku kadencja 2018-2023

 

  1. Jerzy Kunert - Przewodniczący Rady Miejskiej w Głogówku-  jerzy.kunert@glogowek.pl
  2. Bogusława Poremba - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Głogówku-  boguslawa.poremba@glogowek.pl
  3. Róża Zgorzelska - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Głogówku-  roza.zgorzelska@glogowek.pl
  4. Ewelina Barton            - ewelina.barton@glogowek.pl
  5. Bernard Dembczak     - bernard.dembczak@glogowek.pl
  6. Jan Hojdem                 - jan.hojdem@glogowek.pl
  7. Józef Kowaś                - jozef.kowas@glogowek.pl
  8. Marcin Kus                  - marcin.kus@glogowek.pl
  9. Tomasz Nosol              - tomasz.nosol@glogowek.pl
  10. Fabian Patron              - fabian.patron@glogowek.pl
  11. Piotr Samson               - piotr.samson@glogowek.pl
  12. Joachim Sobek            - joachim.sobek@glogowek.pl
  13. Grzegorz Thiel             - grzegorz.thiel@glogowek.pl
  14. Mariusz Wdowikowski - mariusz.wdowikowski@glogowek.pl
  15. Tadeusz Wrona           - tadeusz.wrona@glogowek.pl

 

Wersja XML